Jak dbać o kolczyki

Dotyczy kolczyków srebrnych bez powłoki dekoracyjnej i z powłoką.

Jeśli wybrałaś/eś kolczyki ze złoceniem jasnożółtym lub różowym, informuję iż w celach dekoracyjnych i zabezpieczających została wykonana powłoka na biżuterii srebrnej próby 925 (pozłacanie jasnożółte lub różowe 18K, powłoka 0,4μm).

Należy pamiętać, że nałożona powłoka nie jest wieczna. Narażona na ścieranie podczas normalnego użytkowania z czasem zmatowieje, pojawią się zarysowania i przebarwienia. Dbanie o biżuterię srebrną sprowadza się do przestrzegania paru drobnych zasad, które wydłużą czas w jakim będziemy cieszyć się błyszczącym metalem:

  • unikanie kontaktu biżuterii srebrnej ze słoną wodą, wodą chlorowaną,
  • unikaniu kontaktu z silnymi związkami chemicznymi,
  • zdejmowanie biżuterii przed nakładaniem kosmetyków, mogą one bowiem zawierać, np. alkohole,
  • zdejmowanie biżuterii przed kąpielą,
  • nieużywaną biżuterię odkładaj do pudełka/schowka, aby nie miała styczności z zanieczyszczeniami w powietrzu.

Szklane zawieszki na kolczyki to urocze i delikatne elementy biżuterii, które dodają wyjątkowego uroku i koloru do stroju. Są lekkie i wygodne w noszeniu co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez nieprzyjemnego uczucia obciążenia.

Szkło użyte do wykonania zawieszek jest często przeźroczyste lub półprzezroczyste, co sprawia, że światło przechodzi przez nie, tworząc efektywną grę świateł i cieni.

Srebrne bazy kolczyków występują w kilku rodzajach złocenia. Szczegółowe informacje są dostępne na karcie produktu.

Dzięki różnorodności kolorów szklane zawieszki na kolczyki są wspaniałym sposobem na wyrażenie indywidualnego stylu i osobowości. Mogą być noszone na co dzień, do pracy, a także na specjalne okazje, dodając wyjątkowego uroku do każdej stylizacji.

To, co czyni szklane zawieszki na kolczyki wyjątkowymi, to ich unikalność. Każda zawieszka jest artystycznym dziełem mojej ręki , a zatem żadne dwie nie są identyczne. To sprawia, że noszenie ich jest wyrazem indywidualności i oryginalności, przyciągając spojrzenia i wzbudzając zainteresowanie swoim artystycznym wdziękiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.