O mnie

Dokument o mnie i o mojej pracowni - Vimeo.

Justyna Ratasiewicz - z wykształcenia magister ekonomii, artysta z pasji.

Moją szklana przygodę zaczęłam w 2013 roku od regularnego uczestnictwa w warsztatach przy Miejskim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Kilkuletnie zdobywanie doświadczenia pod okiem doświadczonych artystów i rzemieślników w zakresie produkcji witraży oraz mozaiki szklanej, zainspirowało mnie do poznawania kolejnych technik obróbki szkła.

Kształtowanie szkła w formach (fusing oraz slumping), całkowicie mnie pochłonęło. Od kliku lat systematycznie poszerzam swoja wiedzę na temat stapiania i obróbki szkła na gorąco. Uczestnicząc w wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych pod okiem mistrzów szklarskich, za każdym razem odkrywam coś nowego.

Szkło to moja pasja!

Tworzę szklane dekoracje wnętrz w krótkich seriach. Lubię proste i wielofunkcyjne formy. Wykonuję również przedmioty pojedyncze - unikatowe, na zamówienie klienta. Większość kolekcji to wazony w różnych formach i barwach kolorystycznych.

W swoich pracach wykorzystuję szkło witrażowe Spectrum Glass by Ocenside Glass oraz szkło Bullseye.

Radość kolorów w twoich wnętrzach - to moje motto.

Dziedziny które mają ogromny wpływ na moje prace to moda, natura i przyroda. W przyrodzie mamy pory roku, w modzie kolekcje. Połączenie tych dwóch dziedzin daje nieskończone możliwości kreatywnego podejścia do tworzenia produktu.

Wybierz swoją formę w kolorze, uzupełnij ulubionym kwiatem i wnieś radość do swojego wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.